שלום לכל גולשי האתר,

שמי שרית מור, ואשמח לספר לכם קצת על עצמי.

האהבה שלי לכל עולם העיצוב, צילום וגרפיקה בערה בי מאז ומתמיד. התחלתי לצלם לפני יותר מעשור, והרגשתי איך המקצוע שבחרתי בו ממלא את חיי ולבי בסיפוק ואושר.
כחלק מעבודתי כצלמת, עסקתי המון בגרפיקה, וכך נולדו להם יצירות חדשות מדי יום.

העיסוק בגרפיקה גרם לסביבתי ולי להבין, שהטבעת הגרפיקות שאני יוצרת על מוצרים שונים יכול לתרום רבות להיצע של ליין המוצרים המעוצבים והממותגים באופן אישי הקיים בישראל.

וכך לאט לאט ובעמל רב הוקמה חברת BEESPECIAL שהיא חברת פרסום המעניקה שירותים של : מכירת מוצרי פרסום , מתנות אישיות , גרפיקה , דפוס וניהול מדיה.

הצוות היקר שלי ואני מאמינים מאוד בהענקת שירות מקצועי, אדיב חמים וביתי. אנו מקפידים מאוד על בירור צורכיהם של לקוחותינו וקשובים מאוד לבקשות ולשאלות העולות במהלך השירות.

ב Beespecial חשוב לנו שתהיו מרוצים ומסופקים מהשירות שיוצע ויוגש לכם, והצוות שלי ואני נעשה הכל על מנת שתרגישו כך.

"He who has a why to live for can bear almost any how”

– Friedrich Nietzsche-

ניטשה אמר משפט שמאוד מתחבר למהלך חיי ולהתפתחותי המקצועית בתחום בו אני עוסקת, המשפט מתייחס למהות ומשמעות החיים של האדם, שכל עוד יש לו מטרות להשיג ולחיות למענם ,הוא יכול להתמודד עם הקשיים שנקרים בדרך , ותמיד ימצא את הכוחות להמשיך ולהילחם על מנת להשיג את מטרותיו.

האתר הזה, הוא חלק ממטרותיי בחיים בתחום העסקי, עוד חלום מקצועי שהצלחתי להגשים. מודה מאוד לקהל לקוחותיי שלקח חלק בהגשמת חלום זה.

מקווה שתהנו מהאתר שבנינו לנוחיותכם בהמון אהבה והשקעה.

Follow me

beespecialgift@